Dla rodziców‎ > ‎

Jadłospis
 Data  Śniadanie II Śniadanie Obiad Podwieczorek
 Poniedziałek
12.10.2020
Bawarka , pieczywo mieszane z masłem, szynka gotowana, twarożek naturalny, pomidor, ogórek.
Owoc pomarańcza
Zupa brokułowa z ziemniakami, gulasz  z kaszą jęczmienną, surówka z kiszonego ogórka i cebuli, sok truskawkowy.Jabłko, chałka z masłem, herbata ziołowa.
 Wtorek 
13.10.2020
Kawa zbożowa z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, metka, jajko gotowane, rzodkiewka, szczypior.Owoc jabłkoBarszcz czerwony z makaronem, kotlety schabowe, ziemniaki, kapusta biała na krótko, sok brzoskwiniowy.Sałatka owocowa, talarki ryżowe, sok pomarańczowy.
  Środa
14.10.2020
Lane kluski na mleku, pieczywo mieszane z masłem, miód, serek waniliowy, papryka, sałata.Owoc bananZupa krupnik z ziemniakami, szybkie gołąbki, ziemniaki, kalafior, sok wiśniowy.Ciasto drożdżowe, woda z cytryną.
 Czwartek 15.10.2020Herbata owocowa, pieczywo mieszane z masłem, parówki, ser żółty, rzodkiewka,  szczypior.Owoc gruszkaZupa pieczarkowa z makaronem, zrazy drobiowe, ziemniaki, marchewka z groszkiem, sok kiwi.Kaszka manna z sokiem owocowym, herbata z cytryną.
Piątek 16.10.2020Kakao, pieczywo mieszane z masłem, makrela w pomidorach, twarożek ze szczypiorkiem,  papryka, ogórek.Owoc brzoskwinia  Zupa owocowa z makaronem, jajko sadzone, ziemniaki, bukiet warzyw.Deser Monte, chrupki kukurydziane, herbata z miodem i cytryną,