Dla rodziców‎ > ‎

Jadłospis
 Data  Śniadanie II Śniadanie Obiad Podwieczorek
 Poniedziałek
26.04.2021
Bawarka , pieczywo mieszane z masłem, szynka gotowana, twarożek naturalny, pomidor, ogórek.
Owoc pomarańcza
Zupa brokułowa z ziemniakami, gulasz z kaszą jęczmienną, surówka z kiszonego ogórka i cebuli, sok truskawkowy.Deser Monte, chrupki kukurydziane, herbata z miodem i cytryną.
 Wtorek 
27.04.2021
Kawa zbożowa z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, metka, jajko gotowane, rzodkiewka, szczypior.Owoc jabłkoBarszcz czerwony z makaronem, kotlety schabowe, ziemniaki, kapusta biała na krótko, sok brzoskwiniowy.Sałatka owocowa, talarki ryżowe, sok pomarańczowy.
Środa
28.04.2021
Lane kluski na mleku, pieczywo mieszane z masłem, miód, serek waniliowy, papryka, sałata.
Owoc bananZupa krupnik z ziemniakami, szybkie gołąbki, ziemniaki, kalafior, sok wiśniowy.Ciasto drożdżowe, woda z cytryną.
 Czwartek 29.04.2021Herbata owocowa, pieczywo mieszane z masłem, parówki, ser żółty, rzodkiewka,  szczypior.Owoc gruszkaZupa pieczarkowa z makaronem, zrazy drobiowe, ziemniaki, marchewka z groszkiem, sok agrestowy.Kaszka manna z sokiem owocowym, herbata z cytryną.
Piątek
30.04.2021
Kakao, pieczywo mieszane z masłem, makrela w pomidorach, twarożek ze szczypiorkiem,  papryka, ogórek.Owoc mandarynkaZupa owocowa z makaronem, jajko sadzone, ziemniaki, szpinak.Jabłko, chałka z masłem, herbata ziołowa.