Dla rodziców‎ > ‎

Jadłospis
 Data  Śniadanie II Śniadanie Obiad Podwieczorek
 Poniedziałek
03.08.2020
Kakao, pieczywo mieszane z masłem, szynka z indyka, jajko gotowane, rzodkiewka, sałata.
Owoc  pomarańcza
Zupa kapuśniak z ziemniakami, pulpety w sosie śmietanowym, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok truskawkowy.Banan, serek Danio, herbata owocowa.
 Wtorek 
04.08.2020
Bawarka, pieczywo mieszane z masłem, pasztet, twarożek ze szczypiorkiem, pomidor.Owoc jabłkoZupa żurek z makaronem, schab z morelą, ziemniaki, marchewka gotowana, sok cytrynowy.Legumina, ciasteczka owsiane, woda z cytryną.
  Środa
05.08.2020
Zupa mleczna z makaronem, pieczywo mieszane z masłem, miód, twarożek naturalny, papryka, ogórek.Owoc arbuzZupa ogórkowa z ziemniakami, kotlety pożarskie, ziemniaki, surówka  z czerwonej kapusty, sok brzoskwiniowy.Jabłko, chrupki kukurydziane, herbata owocowa.
 Czwartek 06.08.2020Kawa zbożowa z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa szynkowa, ser żółty, pomidor, sałata.Owoc gruszkaZupa pomidorowa z makaronem, bitki wieprzowe, ziemniaki, bukiet jarzyn, sok wiśniowy.Owoce z bitą śmietaną, paluszki, herbata ziołowa.
Piątek 07.08.2020Mleko, pieczywo mieszane z masłem, makrela wędzona, twarożek kanapkowy, papryka, ogórek.Marchewka Zupa grochowa z ziemniakami, pierogi leniwe, sok  z owoców leśnych.Bułka kukurydziana z masłem i twarogiem, sok cytrynowy.